Lektorių atsiliepimai

Tomas Gudėnas
Jogos ir meditacijos mokytojas, saviugdos treneris

Šiuolaikiniame pasaulyje yra didžiulis poreikis sąmoningoms bendruomenių erdvėms. Žmonėms reikia vietos kur jie galėtų nurimti, atgauti jėgas, pasisemti įkvėpimo ir atrasti atsakymus į sau rūpimus klausimus. GAJA namai ir yra būtent tokia vieta. Ten šviesu, jauku ir gera. Žmonės susirenka tobulėti, gyti, ir dalintis tuo kas svarbiausia. Pagal savo skonį ir poreikius galima išsirinkti sau įdomią paskaitą, praktiką ar konsultaciją. Susitikti su bendraminčiais ir įgauti jėgų judėti pirmyn savo gyvenimo keliu.
Dėkoju GAJA namams už nuostabų darbą kurį jie atlieka Kauno gyventojams ir miesto svečiams.

Rasa Mažionienė
Medikė, kūno terapeutė, B.E.S.T. meistrė, asmeninė konsultantė, lektorė, Šv. Kazimiero ordino narė

Man labai patinka GAJA namai. Nuostabiai jauki namų atmosfera, nuolatinis dėmesys. Kolektyvas labai nuoširdus ir atviras žmonių poreikiams.
Man, kaip lektorei, visada suteikiama kruopščiai išpuoselėta erdvė, o paskaitų lankytojai – aprūpinami reikiamomis priemonėmis, jei kartais pamiršo patys pasirūpinti; pasirūpinama,kad visiems būtų šilta ir jauku.
Taip pat kolektyvas noriai reaguoja į užklausas ir poreikius. Džiaugiuosi, galėdama prisidėti prie šios nuostabių GAJA namų veiklos.

Vyrenijus Andrijauskas
Jogos ir gongų užsiėmimų mokytojas

GAJA namus renkuosi, nes patinka erdvė, salės išdėstymas, salių pasirinkimo galimybės, virtuvėlė, vieta mieste, automobilių pastatymo galimybė, nuomos lankstumas, geri žmonės ten renkasi ir vadovauja, paprasta ir aišku.
Erdvė įdomi tuo, kad ji skirta įvairiems užsiėmimams vesti, nesijaučia kokios nors dvasinės pakraipos įtaka, adaptuota šiuolaikiniam žmogui, o ypač šių laikų dvasinių ir sąmoningų veiklų paieškai ir atradimui.


Kęstutis Kaupas
Festivalio „Debesų pieva“ organizatorius, muzikantas, keliautojas

Mėgstu draugiškas erdves. Net ieškodamas patalpų savo renginiams, visada atkreipiu dėmesį į erdvės šeimininkus. Suvokiu, jog mano renginiai generuoja tam tikrus srautus, todėl noriu, kad tie srautai tekėtų į širdies namus, kokie yra GAJA namai. Darydamas renginius GAJA namuose, jaučiuosi prisidėdamas prie sąmoningos bendruomenės augimo.
GAJA namuose jaučiuosi lyg namuose. Tiek Aušra, tiek Neringa paliko labai gerą ir nuoširdų pėdsaką mano širdyje. Atvykdamas į GAJA namus, jaučiuosi grįždamas namo. Man ramu pas jus. Kaip pas šeimą. Žinau, jei ką praleisiu pats, Jūs pastebėsite ir draugiškai patarsite, taip kaip daro šeimos nariai.

Sigita Juzumaitė
Sveikos gyvensenos lektorė, marmos masažo
specialistė

Dėl ko gera GAJA namų erdvėje? Nes tai tikrai namų erdvė, ten visada yra kas nors, kas pasirūpins. Pasirūpins plačiąja prasme. Ne tik, kad būtum soti ir šiltai aprengta. Ten jausmas, kad tu rūpi. Nėra jausmo, kad esi pinigų atnešimo aparatas. Čia gali sau leisti būti savimi. Jausmas tikros moterų bendrystės.
Ir nuolat fantazuoju, ką dar galėčiau nuveikti toje erdveje 🙂

Žydrūnas Sadauskas
veidotyrininkas, kūno kalbos treneris, verslo konsultantas, knygų autorius

Teko ir anksčiau lankytis GAJA namuose ir, mano suvokime, tai buvo dar vieni namai, kurie propaguoja sąmoningumą, dvasingumą… Gyvenimas taip pasisuko, kad teko pajusti šiuos namus iš arčiau… Ir tik tada supratau, kas yra GAJA namai iš tikrųjų. Iš pradžių nekreipiau dėmesio, bet pradėjau pastebėti tendencijas – žmonės, kurie ten lankėsi nevalingai kartodavo vieną frazę: „čia labai gera aura“… Pradėjau stebėti kaip jaučiuosi pats ir tikrai GAJOS namuose ypatinga aura ir net jei ten esi be jokio tikslo iš jų išeini nusiraminęs ir gerai jausdamasis be jokios priežasties…


Sigitas Povilaitis
Reiki meistras mokytojas, rebeferis

GAJA namai – tai ta erdvė, kurioje yra sukurtas jaukumas. Tas jaukumas, kurį, manau jaučiame kiekvienas savaip. Tuo ši GAJA namų erdvė ir unikali, nes kiekvienas joje randa savo jaukumo dalelę, kuri padeda giliau pajusti ryšį su Šaltiniu. Dėkoju Jums. Linkiu Jums gyvuoti vis sėkmingiau visuose lygmenyse, kad kiekvienas atėjęs pas Jus ne tik surastų savają jaukumo dalelę, bet galėtų ja pasidalinti ir su kitais žmonėmis 🙂 🙏
Dėkoju už galimybę bendradarbiauti su Jumis.

Indrė Marija Ribačiauskaitė
Lektorė, meditacijos, jogos ir rebefingo instruktorė

GAJOS erdvėje man gera, nes, pirmiausia, čia renkasi nuostabūs ir labai įdomūs žmonės. Čia užsukusi labai dažnai sutinku žmones, kurie domisi sakraliu gyvenimu, mąsto apie savo gyvenimo įvykių priežastis bei turi savyje daug šilumos ir gerumo. Antra, lengvumas, ramybė ir jaukumas čia tiesiog tvyro ore, kartais nereikia jokių praktikų, tiesiog jau atėjus čia atrodo, kad pasitinka ramybės jausmas, kuris jau spinduoliuoja net iš sienų. Užsiėmimus pasirinkau vesti GAJA namuose, nes čia labai estetiška, maloni ir jauki aplinka. Energetiškai čia labai švaru ir tvarkinga. Labai patogus išplanavimas renginiams bei patogi vieta mieste. GAJA namai man yra apie lengvumą, tyrumą ir tekantį virsmą. Čia būnant visuomet vyksta vidinis pokytis, tik jis būna mylintis ir gydantis ❤

Vaidas Arvasevičius
Psichologas

GAJA namai man yra vieta, kuri atlieka dalį mano terapinio darbo – savo aplinka, pasitikimu, apšvietimu, kvapais ir sutiktų žmonių šiluma 🙂 GAJA namų erdvė man ypač priimtina konsultacijoms dėl diskretiškumo, itin ramios aplinkos ir labai jaukios atmosferos, kurią pakomentavo bene kiekvienas mano klientas.


Raminta Lapinskaitė
Saviugdos trenerė, rašytoja

Iš tiesų GAJA erdvėje man stebuklingai gera – jaučiuosi ten visuomet laukiama, šiltai priimama, kaip namuose. Tik įeinu ir pasijuntu svarbia dalimi šios moterų kuriamos erdvės, nors iš Vilniaus čia atvykstu gan retai. Labai jaučiasi, kad šiuose namuose viskas išmylėta, išjausta, apgalvota. Smilkalai, garuojanti arbata ir skambančios mantros, švara ir gaiva, jaukios namų šeiminkės ir savanorės. Jūsų erdvę renkuosi ir paprašyta visuomet rekomenduoju dėl jaukumo, išbaigtumo ir su niekuo nesulyginamos atmosferos – visi čia rengiami renginiai, regis, patys įvyksta, dalykai atsitinka, man tereikia atsiverti, o šiuose namuose labai lengva – atsiverti patirčiai ir pasitikėti. Dėl gausybės šioje erdvėje vykstančių sąmoningumo renginių jaučiu ypatingą gydančią ir apjungiančią aurą. Ir dar, nors artimesnį santykį palaikau su Neringa, susitikusi su kitomis namų mūzomis jaučiu ryšį, susėdusios jaukiai ant sofos atviraujam pačiais intymiausiais sielos klausimais, nors matomės gal antrą kartą. Gaja man yra apie seserystę, moterų bendradarbystę, pasitikėjimą gyvenimu, atsivėrimą stebuklui, buvimą čia ir dabar, šilumą, atvirą širdį ir gydančią bendrystę. Ačiū jums, kad esate ❤

Ieva Žigonė
Savos realybės kūrėja, sąmoningo gyvenimo trenerė

GAJA namus rengiuosi dėl neapsakomai jaukios, šviesos atmosferos, kurį vyrauja ten. Matosi, kad didelis dėmesys yra skiriamas erdvių energetinei švarai, jau nekalbu apie nuostabiai ir labai skoningai įrengtas patalpas. Man Gajos namai yra numeris 1 vieta renginiams, paskaitoms, asmeninėms konsultacijoms.
Lauksime atidarymo ir Vilniuje! 😉

Diana Vonžodaitė
Šokėja, sąmoningumo mokytoja, koučerė

GAJA namuose gera, nes erdvė visiškai kaip namai. Juose gera susiburti tarsi šeimai.
Viskas sukurta taip, kad galėtum visiškai atsipalaiduoti ir jaustis dalimi viso proceso, kuris ten vyksta.
GAJA namus renkuosi dėl to, kad joje be galo jauku ir sava. Nesvarbu kada ateisi, esi laukiamas. Gajos fėjos labai draugiškos. Visuomet pasiruošę padėti ir būti dėl žmonių, kurie atkeliauja.
Daugiau tokios erdvės bet jau Kaune nėra.


Kristina Laučienė
Juoko jogos trenerė

Pas jus labai jauku, visad jaučiuosi, tarsi atvažiavau į svečius😊 Patinka, kad yra daugiau erdvių, kad jose yra ir pledų, ir kilimėlių, ir skirtingo apšvietimo. Aš džiaugiuosi ir dėkoju, už pagalbą paglobojant renginius, mane, šioje erdvėje viskas visad pavyksta ir man gera čia sugrįžti vėl ir vėl. Lengva susitarti, gražiai darote renginių apipavidalinimus, man tinkamas moketis už salės nuomą. GAJA man kaip žemė, visa apimanti, visa globojanti, įkvepianti, atgaivinanti, palaistanti, jaukinanti.


Simonas Skužinskas
Asmeninio augimo treneris, mentorius, rašytojas

GAJA namai – jau pats pavadinimas pasako labai daug; GAJA, namai, priėmimas, saugumas, rūpestis, globa, augimas, ryšys, meilė. Kartais klausiu savęs, ar aš rinkausi GAJA namus, ar šie namai priėmė mane ir apkabino savo ypatinga globėjiška aura?
Po pirmo karto pabuvojus GAJOJE, iš jos išeiti nesinori. Kartais užtenka sustoti porai minučių GAJOJE, ir išeinu lyg būčiau po valandos meditacijos; lyg nusiprausčiau, atsinaujinčiau, pasikraučiau. GAJA namai – man tai sielos namai, ‘dirva’, kurioje norisi būti, augti, dalintis. Vieta, kurioje jaučiu save, esu savimi, ir tiesiog gera būti. Laiko nėra. Telieka gilus jausminis žinojimas, jog esu ir gyvenu.
Vieną kartą paragavęs, negaliu sustoti!

Olesė Kekienė
Įvaizdžio dizainerė, kūrėja

Man GAJA labai moteriška ir šviesi erdvė, minkšta ir priimanti. Labai juntama, kad palaikote erdvės energetiką, skleidžiate meilę ir priėmimą. Tai stipriai juntama. Dėl to ten traukia ir norisi atsilaužti nors gabalėlį to pasaulio ir integruoti jį į save. Jautiesi saugiai, švelniai apgaubtas, minkšta. Tai labai jauki ir švari erdvė, judėkit ir nepaleiskite nepaisant kaip reikia dabar susitelkti, nes Jūsų erdvė vienintelè tokia Kaune. Man GAJA apie švelnų moters pasaulį.


Greta Zapolskytė
Jogos mokytoja, reiki meistrė

Kiekviena aplinka kaupia savyje skirtingą energiją. Užėjus į naują vietą, jei esame bent kažkiek atviri, mokantys jausti ir įsiklausyti – labai greitai galime apčiuopti tos vietos vibracijas. Man taip nutiko ir su GAJA namais. Tik apsilankiusi čia pirmą kartą pajutau, kaip iš tikrųjų čia ramu. Kiek daug tylos. Pasitikėjau pirminiu pajutimu ir jis tikrai neapvylė. GAJA erdvėję labai greitai pamačiau save ir savo vedamas praktikas. Viskas tiesiog labai gražiai sugulė į savo lentynėles. Ramybė, namų estetika, nuostabios GAJA Namų fėjos- tai tik keli aspektai, kurie nulėmė mano pasirinkimą vesti pamokas šioje erdvėje.
GAJA Namai man yra apie bendrumą. Bendrumą žmonių, kuriems nėra svetimas savęs pažinimo kelias. Kurie nori tobulėti, mokytis priimti visokį save. Tai nuolat besimokančių žmonių erdvė.



Rimas Bendoraitis
Rebeferis, koučingo specialistas

GAJA namai – tai erdvė tobulėjimui. Visos tokio tipo erdvės būna labai rūpestingai įruoštos, bet šioje erdvėje įdėta itin daug meilės, darbo, rūpesčio… kiekviena detalė… iki smulkmenų. Manau kiekvienam malonu ateiti į išpuoselėtą vietą, kur yra jauku būti.

Mantė Pagirskė
Skonio Samadhi projekto įkūrėja

GAJA namų erdvėje gera, nes čia jaučiuosi lyg namuose, namuose kuriuose tvyro ramybė, jaukumas, ir priėmimas. Atėjus čia jaučiuosi, kad būsiu priimta tokia kokia esu, su kokiu jausmu šiandien gyvenu, kokia emocija nesu. Gera, būti erdvėse kur sklinda meile, ir kurti savo renginius šioje atmosferoje. Čia gaunu visišką palaikymą ir aprūpinimą to ko reikia ir ką jaučiu reikalinga – renginiui, mano asmeninei erdvei sukurti ar tiesiog pabuvimui savyje. Į organizuojamus renginius atvykstančios dalyvės visada lieka labai maloniai nustebintos ir apgaubtos šiluma, kurią skleidžia GAJA namai. Workšopų pabaigoje, kai degustuojame pagamintus desertus, moterys dalinasi, kad norisi pasilikti ilgėliau čia ir visai neskuba namo, nes rodos čia viskas sustoja į šią akimirką ir norisi kuo ilgiau būti joje ir mėgautis. Taip pat GAJĄ renkuosi, nes čia iš GAJOS moterų sulaukiu nuoširdaus palaikymo ir paskatinimo skleistis savo veikloje ir daryti žingsnius, kuriuos sako širdis. Manau, kad šis palaikymas ir paskatinimas iš GAJA namų įkūrėjų visoms pradedančios ar jau vykdančioms veiklą suteikia pasitikėjimo savimi ir padeda drąsiau žengti pirmuosius žingsnius į savo širdies veikla. ❤️ GAJA man yra apie tikrumą. Savęs jautimą ir buvimą savo namuose – viduje. Tikrumą ir pasirinkimą gyvenimo, kurį kuriuosi pati. Apie darna viduje ir išorėje. Tikras emocijas ir palaikymą būnant moterų bendrystėje. ❤️


Nijolė Kmitienė
Psichologė

Jei tektų parašyti vieną sakinį, tai man GAJA Namai yra ta erdvė į kurią norisi sugrįžti dar kartą ir dar kartą… Tai namai turintys savo veidą, charizmą, kur juntama harmonija ir ramybė, pagarba ir priėmimas. Supanti aplinka puikiai tinka įvairiems užsiėmimams, susibūrimams. Būnant šioje aplinkoje ištirpsta nerimas, baimės, pyktis. Širdis prisipildo džiugesio, ramybės, gerumo, dosnumo, noro veikti, dalintis, judėti ir sugrįžti į šiuos namus dar kartą, ir dar kartą. Gera kviestis klientą, su juo dirbti, spręsti kartu iškilusius sunkumus….
Esu dėkinga Likimui, kad atvedė mane į šią erdvę, esu dėkinga GAJA Namai įkūrėjoms ir puoselėtojoms. Buvau priimta su meile ir nuoširdumu. Su šypsena ir padrąsinimu. Tai labai vertinga patirtis, ypatingai pirmą kartą atėjus. Jūs nuostabios 💚🧚‍♀️🌷

Simona Dakinė Driukė
Moterų Kubo Satori įkūrėja, tantros, NLP, koučingo, taikomosios psichologijos, Theta Healing ir Reiki praktikė bei giluminio cirkuliacinio kvėpavimo instruktorė

GAJA namuose gera, nes pojūtis išties kaip namuose… sava, jauku, net kvapai įėjus iškart atpalaiduoja 🙂

Renkuosi GAJA namus nes tai geriausia, mano akimis, studija Kaune. Atsižvelgiant į lokaciją, salės dydį ir visas kitas jaukias ir malonias detales 🙂

GAJA namai yra apie augimą ir dalinimąsi… tai vieta kurioje visi supranta ko susirinko…. ko susitiko.. tai namai, kurių durys atviros visiems norintiems augti ir išsiblaivyti iš majos iliuzijos.

Loreta Stonkutė
Astrologė, rašytoja

Gaja namai man asmeniškai ir yra namai Kaune. Jauki erdvė jaukiems užsiėmimas. Šviesus įspūdis: skoningai įrengtos patalpos, šviesios spalvos. Viskas ko reikia pakviesti žmogų į susitikimą su savo dvasia. Namų jaukumą papildo erdvė, kurioje drauge galima dalintis maistu – tai virtuvėlė, kuri tradiciškai visada būdavo kiekvieno namo centras, ašis. Visada jauku ir ramu grįžti į namus Kaune, ten pasitinka žmonės, kurie „savi“. Atvykus nuo plataus pajūrio labiausiai nesinori slegiančio didmiesčio šurmulio… Jo čia ir nėra! Mikro ir makro prasme man ši erdvė puikiai tinka.