GAJA Avilys

Avilio paskaitos
PASKAITOS

Mokomės ir tobulėjame dvylikoje aktualių gyvenimo sričių

Avilio moterų ratai
MOTERŲ RATAI

Auginame save per dalinimąsi, bendrystę ir savęs pažinimo praktikas

Avilio džiaugsmo vakarai
DŽIAUGSMO VAKARAI

Džiaugiamės, švenčiame, šokame ir juokiamės kartu

Avilio mamų ratai
MAMŲ RATAI

Dalinamės ir atsipalaiduojame motinystės patirtyje kartu su savo mažyliais

Nori pokyčio? Pavargai kartoti tas pačias pamokas? Ieškai efektyviausio būdo mokytis? Galbūt esi kupina ryžto keistis ir turėti kitokią Gyvenimo kokybę? Trūksta palaikymo? O gal Tau tiesiog pabodo būti vienai? Ateik į GAJA Avilį!

GAJA Avilys – tai moterų bendruomenė, kuri kartu mokosi, dalinasi, bendrauja, smagiai ir prasmingai leidžia laiką, juokiasi, įkvepia ir pasitiki viena kita taip augindamos draugystę ir atrasdamos savo gyvenimo pilnatvę. GAJA Avilyje Tavęs laukia 12 aktualių temų mokymų ciklas – kas mėnesį susitiksime 4 teminiuose renginiuose (paskaita, moterų ratas, mamų ratas bei džiaugsmo vakaras).

Spalio mėnesio tema – MOTERS SVEIKATA. Mes tikime:

MOTERŲ BENDRYSTE, nes tai vienija ir kuria kokybišką gyvenimą. Bendrystė atnaujina. Būdamos joje moterys įkvepia ir palaiko viena kitą. Tuomet mes nešame džiaugsmą į savo šeimas, namus ir pasaulį.

GYVENIMĄ KURIANTI MOTERIS YRA LAIMINGA MOTERIS. Mes tikime, jog kiekviena moteris gali kurti tokį gyvenimą, apie kokį svajoja. Kupiną gražiausių spalvų, sodrių skonių, laisvės, kūrybos ir praturtinančių potyrių.  

DĖKINGUMO GALIA. Jame glūdi didelė galia ir tai yra pirmas žingsnis gyvenimo pilnatvės link. Dėkingumas leidžia pamatyti kitaip bei skatina begalinį džiaugsmą gyventi.

BUVIMU VIENA DĖL KITOS. Tai gyvas, tikras ir artimas ryšys, kuriame nėra vietos konkuravimui ar vertinimui. Ryšys, kuriame esi priimta ir palaikoma. 

KOKYBINIU POKYČIU. Buvimas moterų bendrystėje, dalinimasis, tyrinėjimas ir patyrimai neša tikrą ir džiaugsmingą pokytį į kokybišką gyvenimą.Neringa

Aš dažnai klausiu savęs, kokia gražiausia dovana, kurią mes galime dovanoti viena kitai šiame pasaulyje? Ir atsakymas visuomet yra vienas. MOTERIŠKA BENDRYSTĖ. Tai mus jungiantis ryšys, kuomet esi priimta, palaikoma ir vertinama. Ryšys, kuriame gali būti tokia, kokia esi, tikra ir tiesiog mylima. Moteriška bendrystė mus visas augina ir leidžia skleistis sparnams. Ji atveria kelius gyvenimui, kūrybai, laisvei ir pasitikėjimui savimi.

Ar Tu esi pasiruošusi atverti savo kelią?

Aušra

Nėra gražesnio vaizdo ir geresnio jausmo, kaip žiūrėti į moterį, kuri atgavo savo galią gyventi taip, kaip nori, suprato, kaip mylėti ir priimti SAVE ir ją supantį pasaulį. Visos mes jau tai turime, kai kurios tik tai primiršo. Bet visos be išimčių galime tai prisiminti ir patirti. Leisk sau būti tuo, kuo esi iš prigimties. Aš būsiu šalia.

Ar esi pasiruošusi leisti sau?

Giedrė

Tiesiausias kelias į laimę – tai buvimas absoliučiai nuoširdžia ir sąžininga su savimi ir kitais. Tuomet lengva leisti sau būti, kurti, bendrauti, mylėti, juoktis. Tada Moteris yra UNIKALI ir TIKRA, ji yra atsipalaidavusi, kviečianti ir traukianti buriuotis aplink save kitus. Tikiu ir jau esu ne kartą patikrinusi, jog būdama bendrystėje ir santykyje su kitomis moterimis savęs pažinimas ir augimas vyksta daug sparčiau ir natūraliau.

Ar esi pasiruošusi susitikti su savimi?


UŽPILDYK FORMĄ

Papasakok apie save čia ir lauk atsakymo per 3 dienas

ĮSIGYK NARYSTĘ

Prisijunk mėnesiui, ketvirčiui arba metams

MĖGAUKIS!


Lauk informacijos apie susitikimus ir įsiliek į bendruomenę

Patvirtinus narystę, atsiųsime apmokėjimo detales.  Siekiame, kad bendruomenė būtų saugi aplinka kiekvienai prisijungusiai ir kurtųsi kokybiškas santykis drauge, todėl kiekvieną narystės užklausą peržiūrėsime labai atidžiai. Po apmokėjimo lauk detalaus plano su visomis paskaitų, susitikimų, renginių datomis ir kvietimo prisijungti prie uždaros grupės.

Narystės nauda Tau:

Keturi susitikimai per mėnesį – Patyriminė paskaita, Moterų bendrystės ratas, Mamų bendrystės ratas ir Džiaugsmo vakaras;
Uždara Facebook grupė – bendravimui, Online paskaitoms, video žinutėms, papildomoms užduotims;
Papildomi GAJA Avilio renginiai, stovyklos ir konsultacijos už specialią kainą;
Bendruomenės šventės;
Žinios ir praktiški metodai save auginti kasdien, didinti savistabą ir siekti džiugių asmeninių permainų;
Nuostabios moterys, kurios padės puoselėti Tavo gyvenimo viziją. Avilyje gali rasti naują draugę, verslo partnerę, nuotykių bendrakeleivę, aistringą Tavo pomėgių gerbėją.

Avilio narėms Gaja Namai – atvira erdvė būti, ateiti, susitikti, pasikalbėti. Tai nuolatinis, nenutrūkstamas procesas. Tau mūsų durys VISUOMET atviros!

Nesi apsisprendusi ar kyla papildomų klausimų – parašyk mums arba paskambink +370 693 86892 Giedrei Gajai!

MOKAMA

Įsigyk mokamą mėnesio, ketvirčio arba metinę narystę ir niekuo nesirūpindama dalyvauk paskaitose, susitikimuose, renginiuose. Turėdama mėnesio narystę galėsi dalyvauti paskaitoje, moterų rate, mamų rate su mažyliais ir puikiai praleisti laiką džiaugsmo vakare, taip pat prisijungti prie uždaros grupės ir bendrauti su kitomis Avilio moterimis.
Prisijungti gali čia.

PADOVANOK NARYSTĘ

Padaryk gerą darbą!
Padovanok narystę (mėnesinę, ketvirtinę, metinę), juk yra moterų, kurios negali sau to leisti. Tad tavo sumokėti pinigai – geras darbas – bus panaudotas moteriai, kuriai šiandien labiausiai reikia paramos.
Padovanoti gali čia.

SAVANORYSTĖ

Jei nėra galimybės, tačiau labai norisi!
Tu gali prisidėti prie mūsų veiklos vystymo savo žiniomis, energija, laiku ir kompetencija. Šiuo metu pagalbos reikia tik šiose srityse – budėjimas GAJA namuose; maketavimas; vertimai; projektų rašymas; filmavimas ir montavimas.
Atsiųsk mums motyvacinį video.

Savanorystės sąlygas rasi čia.
Prisijungti gali čia.


Rūta

„Niekada netikėjau, kad moterų bendrystė ir ryšys, kurį radau GAJA namuose yra toks galingas ir auginantis. Dar bandau suprasti jausmus, kuriuos čia patiriu ir iš lėto juos prisijaukinu, bet tai kas vyksta tikrai transformuoja ir įkvepia gražesniam gyvenimui. GAJA namuose esi išgirsta, išklausyta, gali drąsiai kalbėti, juoktis, verkti ir jausti. Gali gauti patirtis, nuorodas ir paskatinimus teisinga linkme, jei tik jauti tam poreikį. Gali patikėti, kad esi verta kiekvienos gyvenimo sekundės ir niekam dėl to nesi skolinga. Ačiū GAJAI ir šių namų moterims, kad atsirado mano gyvenime ♡“

Kristina

„Tikras, gyvas, natūralus ir nuoširdus bendravimas, apie tai – kas Tau aktualiausia čia ir dabar. Atrodo elementarus, bet kartu ypatingai magiškas procesas vyksta Gajos Avilio moterų bendrystėje. Gaja Avilys – apie asmeninį augimą, apie priėmimą, apie emocijas, apie kiekvienos autentiškumą. Apie tai -kaip visa tai vyksta realiai ir praktiškai.“

Dovilė

„Kai viskas taip gerai, kad nebežinau kur dėtis iš džiaugsmo – Avilys ta vieta, kur nuoširdžiai ir iš tikrųjų pasidžiaugs su manimi, kartu švęs mano sėkmes. Kai viskas nebesiklosto, nieko nebesuprantu ir nebežinau – Avilys yra ta vieta, kur visada bus kas išklausys, patars ar tiesiog pabus šalia. Paskaitos, nauja medžiaga ir įkvepiančios mintys yra nuostabu, tačiau dar nuostabiau yra turėti su kuo tuo pasidalinti, augti, klysti, atrasti ir mokytis kartu. Šiltų, tikrų, atvirų ir autentiškų moterų bendruomenės jėga yra žymiai stipresnė nei galėjau pagalvoti!“

Lina

„Gaja Avilio bendrystė – savanorystė man duoda tai, apie ką ateidama net negalvojau… Šiandien tikiu ir jaučiu, kad pati tikriausia, geriausia ir brangiausia dovana, kokią beveik prieš metus kaip moteris gavau – būti tarp moterų, nes patys tikriausi suvokimai ir veiksmingiausia praktika įvyko būtent Gajos moterų rato dėka: per pokalbį, kuriame ir nepatogumo, ir džiaugsmo, ašarų, lengvumo, paprastumo, juoko, meilės, priėmimo, atvirumo, apsikabinimų.. Man tiek kartų padėjo atmerkti akis ir pagaliau atsibusti, žvelgti lengviau ir paprasčiau. Pastaruosius metus, blaškydamasi, dvejodama ir ieškodama savęs, didžiausius atradimus patyriau per Gaja moterų bendruomenę: stipriausi įkvėpimai eiti, kurti, veikti, mylėti man ateidavo pabuvus ir pabendravus su moterimis, kurios budina laisvę sau, gyvenimui.. Bet labiausiai esu dėkinga už tą palaikančią moterišką energiją ir meilę.. Tai tokia jėga, kuri.. kartais atrodo, kad jos tiki manimi labiau nei aš pati ir geba taip įkvėpti, taip padrąsinti tikėti ir pasitikėti ir aptikti tą galią savyje, kad prasisklaido visos išsigalvotos “ar aš pakankama iliuzijos“ ❤️
Ir dar ačiū, kad apkabindamos išmokėt ir vis primenat KVĖPUOT 😁❤️“

Monika

„Gaja Avilys – tai vieta, kur buvau priimta tokia, kokia esu ir taip, kaip buvau čia ir dabar. Čia nereikėjo būti superheroje, visur spėjančia, išsišiepusia ir ekstra sėkminga, kaip žurnalo viršelyje, čia galiu būti ir superheroje, ir silpna moterimi, kuriai atsivers kitų glėbys, supratimas ir palaikymas, tikras, nuoširdus nesuvaidintas moteriškas palaikymas (kaip kad būdavo seniau, senovės bendruomenėse, kai dar moterys būrėsi, o ne konkuravo). Gaja Avilyje patyriau, kas yra nuoširdus rūpestis viena kita, net jei prieš 5 minutes tai buvo nepažįstama moteris, tikra moteriška draugystė ir palaikymas, kai dalinamės viena kitos sėkmėmis ir nesėkmėmis, atvirai ir nuoširdžiai, su vis mažiau ir mažiau kaukių, o moterų ratai tai laikas kaip iš pasakų, kai susėda visos genties moterys ir dalinasi savo patirtimi ir išmintimi, perduoda žinias bei viena kitą įkvepia, palaiko, kur netrūksta juoko, šiltų ašarų, apkabinimų ir meilės. Gaja Avilys yra geriausias mano metų atradimas, papildantis gyvenimą taip moteriai prigimtinai būtina moteriška bendryste ir buvimu.“

Vilma

„Esu turėjusį tokį intensyvesnį laiką, kada dariau, siekiau, bet džiaugsmo buvo vis mažiau. Maniau, pasididinsiu sau užduočių kiekį, bus ir tas džiaugsmas, ir ta laimė. Bet jutau, kad tai neateina. Pradėjau suprasti, kad reikia sustoti ir pažiūrėti į save iš naujo. Netyčia pamatau GAJA namų reklamą apie saviugdos kelionę. Ji tarsi kaip visos, bet vidus šaukia „čia tau!!!“. Gerai, man tai man, važiuojam. Čia ir pažinome kraštą, ir kalbėjomės, ir piešėme, ir sportavome, ir verkėme, ir juokėmės. O jautriausia kelionės dalis buvo vakarinis moterų susibūrimas, kada susėsdavome visos ratu ir dalindavomės patyrimu. Jei iki tol buvai susigalvojusi, ką pašnekėsi, tai atsisėdus toje jaukioje aplinkoje, kur nėra konkurencijos, vertinimo, nusistatymo, pradedi suprasti, ką iš tiesų jauti ir kuo nori pasidalinti su moterimis. Buvo ir juoko, ir ašarų, bet labiausiai išlaisvindavo atviras sąžiningumas su savimi, nes pamatai, kad kitos moterys turi tokius pačius skaudulius, sunkumus ir tau nereikia pačiai savęs plakti, tu ne vienintelė tokia. GAJA Avilys irgi yra apie tai. Apie buvimą kartu, viena dėl kitos ir dėl savęs. Būdama Avilio nare – savanore ne tik pati pasisemiu įkvėpimo, bet ir prisidedu kurdama moterų bendruomenę, kur prioritetas yra Tavo pačios laimė.“

Jurgita

„Aš visą laiką laikiau save nemokančia bendrauti. Nesugebu kantriai išsėdėti prie stalo per giminių ar draugų susitikimus ir kartu su visais gerti bei valgyti. Vis sulaukiu klausimų, kas su manimi negerai, kodėl nemoku linksmintis ir t. t. O čia Avilyje su manimi viskas gerai – net jei sėdžiu kampe ir su niekuo nekalbu (ir tai nereiškia, kad man nelinksma ar dar kažkas) 🙂 Tai ir buvo tas pagrindinis dalykas, pati esmė, kodėl man čia patinka. O ieškojau bendrumo su kitomis moterimis, vis sukosi mintys apie tai. Matyt todėl ir “užkliuvau“ už Avilio.
Man tai vieta, kur galima nusiimti visas kaukes ir pailsėti nuo jų svorio (paskui jau net užsidėti jas vėl ne visada norisi). Nuostabus dalykas, kai susitinki iki šiol visai nepažintas moteris ir nesijauti tarp jų svetima ar ne tokia.“

Vaiva

„Eidama savanoriauti į GAJA namus net neįsivaizdavau, kokią didžiulę dovaną gaunu – moterų bendrystė gali išgydyti net didžiausias sielos ir širdies žaizdas ❤️
Čia sutikau tiek daug nuostabių moterų, kurių istorijos ir apkabinimai palaikė sunkiausiais momentais, čia supratau, kad geriausiai gydo pasidalinimas panašia patirtimi ir nuoširdžiu rūpesčiu. Čia visos esame tam, kad padėtume viena kitai nušvisti ryškiausiomis spalvomis, atrastume savo stiprybes, atvertume širdis meilei ir įkvėptume gyvenimo pilnais plaučiais. Labai linkiu visoms moterims bent kartą gyvenime patirti tokią moterų bendrystę, kokią aš radau GAJA namuose ❤️
Jeigu šiuo savo gyvenimo laikotarpiu jauti, kad trūksta palaikymo ir bendrystės, kad pametei save ir gyveni ne tokį gyvenimą, kokio norėtum, – susitikime GAJA Avilyje ir keliaukime kartu ❤️“

Jurga

„Nepabuvus čia sunku suprasti, kaip tai įmanoma – tiek moterų, bet jokio noro būti vienoms geresnėms už kitas, visiškas atvirumas su savim ir kitomis 😊 Pradžioje tai labai keista, bet kuo toliau, tuo labiau jaučiasi, kad mes visos – apie tą patį… Viena dalinasi savo patirtimi, išgyvenimais, kita pagauna tai, kaip savo jau nueito ar dabartinio kelio atkarpą, ir viskas taip pažįstama ir artima ❤️ Dalinantis mes galime daug daug daugiau, dalinantis – dauginasi ❤️ laimė, savęs ir kito priėmimas, laisvė… Dėkoju visoms Avilietėms už draugystę ir galimybę augti kartu 😍❤️❤️“

Gintarė

Gaja namai man didžiausias atradimas!!! Čia visada jaučiuosi laukiama. Jaukioje gajos namu erdvėje sutiktos įkūrėjos visada apgaubia savo rūpestingumu ir dalinasi šiluma. Čia gali būti tuo kuo iš tikrųjų esi.
Esu gaja avilio narė ir tuo labai džiaugiuosi, nes čia vyksta nuostabios naujos patirtys mano gyvenime. Dėkui Jums, kad kuriat tokią nuostabią bendruomenę.❤

Indrė

Labai džiaugiuosi, kad gyvenimas mane atvedė į Gaja avilį. Čia atradau supratimą, kad su manim viskas gerai, atradau palaikymą, pritarimą visiems mano jausmams. Didelis atradimas kokia svarbi sielai yra moterų bendrystė, dabar gyvenimas toks, tarsi jausčiau ant peties sėdintį palaikymą priimti save ir kitus tokie kokie esame įvairiuose gyvenimo situacijose.

Dovilė

Gaja Avilys tai erdvė, kur gera, jauku ir saugu būti šalia tokių pat moterų kaip tu. Čia gali atsiverti be baimės būti atstumta ar nesuprasta. Gaja Avily patirtys, kuriomis dalinamės bendrystėje tampa brangiausiais vidiniais lobiais kitoms per tai pažinti ir pajausti save.

Gita

Gaja Avilyje gyja siela, širdis ir kūnas. Čia esi išklausyta, išgirsta ir suprasta. Čia gali nusiimti visas kaukes (jei tokių dar turi gyvenime), ir būti savimi, tokia kokia esi – netobula, neišsipusčiusi, pavargusi, pikta, liūdna – čia priima tave ir pašėlusiai laimingą, ir su sudaužyta širdimi.. Tas žinojimas, kad visada turi kur ateiti, kai neberandi atsakymų į savo klausimus, yra labai labai geras jausmas.. ❤❤❤

Laura

Galima ilgai klaidžioti vienai, o galima susijungti su kitais žmonėmis ir žymiai
greičiau, žymiai lengviau, žymiai efektyviau išspręsti sudėtingas savo situacijas, rasti atsakymus ir pagerinti gyvenimo kokybę. Gaja Avilys visą tai ir suteikia – palaikymą, naujas žinias, bendrystės jausmą ir įkvėpimą eiti savęs pažinimo keliu. Kiekviena paskaita yra praplečianti suvokimo ribas, keičianti įsisenėjusį mąstymą. Kiekvienas Moterų ratas yra realaus pokyčio patyrimas, realiame laike vykstantis savęs ir kitų priėmimas. Kiekvienas Džiaugsmo vakaras būna labai jaukus, labai įdomus ir palieka neišdildomas emocijas. Labai nuoširdžiai galiu pasakyti, kad Gaja Namai ir dalyvavymas Avilio programoje yra vienas vertingiausių mano atradimų!