GAJA TRIBE

GAJA TRIBE bendruomenė moterims – iš vidinės gausos gimusi erdvė, kurios tikslas – kartu augti ir auginti šalia esančią. Dalintis. Nes visada turi kuo.
Čia neegzistuoja pinigai (!). Mainų forma – energija ir geri darbai. Juk mes tiek daug galime viena dėl kitos.❤

Moterų bendrystė – stebuklingas vyksmas. Mūsų tikėjimas moterų bendrystės galia yra virtęs aiškiu žinojimu, kad tai – gražiausia vieta vidiniam augimui. Palaikančioje erdvėje atsiskleidžia tikroji kiekvienos moters galia.
✨Erdvėje, kurioje saugu dalintis žinant, kad būsi priimta.
✨Kur nėra vietos konkurencijai ir apkalboms.
✨Kur kita – tavo atspindys, todėl visuomet atsiras, kas išties pagalbos ranką.
✨Kur viskas gilu, nes tikra. Nes apie mus.Taigi, kviečiame apsijungti. Būti vienai dėl kitos. Suskambo?
Esi labai laukiama jau DABAR! https://www.facebook.com/groups/gajatribe

Kaip tai veikia?

Grupėje mes dalinsimės NEMOKAMAIS renginiais. Jau susibūrėme į kelis teminius moterų ratus, Aušra supažindino su emocijų paleidimo praktika, o Giedrė padovanojo grupės narėms rašymo praktiką. Ir tai tik pradžia! Mes ir toliau rengsime nemokamus renginius ir į juos kviesime grupės nares.

Į kiekvieną renginį atrenkamas tam tikras skaičius moterų, kuris priklauso nuo renginio specifikos. Mums labai svarbu, kad visos jaustumėmės patogiai, kiekvienai pakaktų laiko ir dėmesio.

Renginyje sudalyvavusios moterys gauna užduotį – padaryti gerą darbą kitai bendruomenės narei. Ir čia prasideda magija! Dalinamės viskuo, kuo norime ir galime šią akimirką – patarimu, konsultacija, paslauga, rankdarbiu, savo laiku, dėmesiu, palaikymu… Juk visada turime kuo pasidalinti! O gerą darbą gavusi moteris šią bangą neša tolyn ir padaro gerą darbą kitai bendruomenės narei. Ir gerumo bangos kasdien kyla vis aukščiau!

Prisijunk prie kasdien vis augančios bendruomenės čia: https://www.facebook.com/groups/gajatribe