Konsultacijos

Asmeninė Human Design konsultacija
Registracija: neringa@gajanamai.lt

HUMAN DESIGN Tai žmogaus prigimtinę asmenybės sudėtį apibūdinanti sistema, padedanti žmogui priimti jo esybei teisingus sprendimus. Tai kelias leidžiantis jūsų kūno intelektui jus vesti.

Human design gali parodyti jums kelią, kaip gyventi remiantis ne taisyklėmis, patarimais ir nuomonėmis iš aplinkos, o atsispiriant nuo savęs – originalios būtybės.

Savojo dizaino žinojimas ir strategijos taikymas žmogui padeda be didesnių klaidžiojimų ir pasipriešinimo atskleisti savo stipriąsias puses, lengviau tvarkytis su šešėline savo dalimi ir tiesiog gerai jaustis, nes gyvenama darnoje su savimi.

Ji atsako į klausimus, kodėl tam tikri dalykai vyksta mūsų gyvenime.

Registracija: ausra@gajanamai.lt

Emocijų paleidimo praktika beveik neturi teorijos. Didžiausius pokyčius duoda tada, kai tai yra taikoma kasdienoje. Ji padeda susitvarkyti sveikatą, išsilaisvinti nuo lėtinio pykčio, nerimo, baimės, apatijos ir jų priepolių. Taikant šią praktiką galima susitvarkyti santykius su artimaisiais, draugais, aplinkiniais, susikurti gausą savo gyvenime. Pripažinus, pastebėjus ir paleidus užspaustus jausmus, ribojančius įsitikinimus ir blokus natūraliai sugrįžta meilė, džiugesys, harmonija, entuziazmas, noras gyventi, kurti, dalintis tuo su kitais.

Emocijų paleidimo praktikos privalumas yra tai, kad jau po pirmos konsultacijos pajausite pasikeitusią emocinę ir fizinę buseną, atpažinsite ir turėsite galimybę paleisti susikurtus įsitikinimus ir emocinius blokus. Išmoksit ir įgausit praktinį įrankį – Emocijo paleidimo praktiką, kurįą galėsit taikyti savarankiškai savo kasdienoje.

Registracija: neringa@gajanamai.lt

Gal jautiesi atsidūrusi aklavietėje? O gal tiesiog nori išsikalbėti ar sulaukti palaikymo? Palukštenti aktualią gyvenimo sritį, o gal pati save?Gal tiesiog nori sugrįžti į save, į savo vidų, į širdį, į ramybę, pasitikėjimą savimi ir pasauliu? Paieškoti kitokių požiūrio taškų į esamą situaciją, ar tiesiog jaukiai praleisti laiką?

Tai laikas skirtas Tau ❤️ Savęs pažinimui, įkvėpimui, susitikimui su savo vidumi, savo vidinės galios, ramybės ir pasitikėjimo savimi pažadinimui.

Registracija: giedre@gajanamai.lt

Tavo Kalba yra tavo Kodas. Klausantis galima pažinti žmogų, jį ribojančius įsitikinimus, aktualius uždavinius ir patiriamus išgyvenimus. Tavo kalba, vartojami žodžiai kuria tavo kasdienybę, realybę ir turi didelę įtaką tavo ir tave supančių žmonių emociniai būsenai, gyvenimo kokybei.
Todėl svarbūs du punktai:
🔸Pirmas – ar turi su kuo išsikalbėti, tai turi būti garsu arba raštu.
🔸Antras – kokius žodžius savo kalboje naudoji ne tik balsu, bet ir savo galvoje sakydamas (-a) kalbas.